Таємничий адвокат стверджує, що найняв лобістів для Зеленського «з власної волі»

Президент України Володимир Зеленський вчергове запевнив, що «ніколи нічого ні у кого не просив» — Таємничий адвокат стверджує, що найняв лобістів для Зеленського «з власної волі»
Президент України Володимир Зеленський вчергове запевнив, що «ніколи нічого ні у кого не просив»
Маркус Коен пояснив в інтерв’ю, що дивився серіал «Слуга народу» та був захоплений Зеленським Об этом сообщает soksv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Загадковий американський адвокат Маркус Коен, який найняв лобістів з Signal Group Consulting LLC за 70 тисяч доларів для підвищення іміджу Володимира Зеленського у США, заявив, що зробив це з власної доброї волі та за власні гроші.


Про це сам Коен розповів в ексклюзивному інтерв’ю RFE/RL.


«Це була моя власна ініціатива... і я зробив це з радістю», — повідомив Маркус Коен у телефонній розмові.


Видання пояснює, що знайти його було нелегко. Він не користується жодними соціальними мережами, і має лише сторінку у LinkedIn із мінімальною інформацією. Численні високопоставлені співрозмовники журналістів у Вашингтоні ніколи не чули про нього.


«Я за все заплатив сам», сказав Коен, додавши, що зробив це «з власної доброї волі» після короткої особистої зустрічі з Зеленським у Києві під час його виборчої кампанії. Він не пояснив, як заробив таку значну суму грошей», — пише автор розслідування.


У коментарі виданню телефоном зі Стамбула, президент України вчергове пояснив, що «ніколи нічого ні у кого не просив», йому «ніхто нічого не пропонував», він «ніколи нікому не платив і ні від кого нічого не брав». Володимир Зеленський додав: «Я сам собі лобіст».


Водночас Маркус Коен пояснив в інтерв’ю, що дивився серіал «Слуга народу» та був захоплений Зеленським. За його словами, «друг друга» познайомив його з Іваном Бакановим, який тоді був головою виборчого штабу нинішнього президента.


Коен підтвердив, що під час короткої особистої зустрічі з кандидатом Володимиром Зеленським не піднімав питання лобістської кампанії у США та запевнив, що з того моменту більше не мав з ним жодних особистих зустрічей.


«Коен також розповів, що згодом зблизився з Бакановим, який видався йому кмітливим та веселим», — пише видання та додає, що сам виконувач обов`язків голови СБУ відмовився від коментаря.


Водночас співробітники Signal Group Consulting LLC, з якими вдалося поспілкуватися автору розслідування, підтвердили, що Коен та Баканов перебували разом у Вашингтоні навесні 2019 року.


Видання пояснює, що тодішній голова штабу Зеленського Іван Баканов та «старший економічний радник» Олег Дубина відвідували столицю США з 15 по 17 квітня, провівши низку зустрічей, серед яких була і коштовна вечеря за участі Коена та «близько десяти інших невідомих людей» у ресторані BLT Prime всередині Trump International Hotel за два квартали від Білого дому.


«Це був захід на кшталт знайомства, я би сказав, із Заходом» — так Коен описав сенс візиту та лобістських заходів.


«Безперечно, нічого темного та конспірологічного», — пояснив він в інтерв’ю автору розслідування.


Раніще ЗМІ повідомляли, що лобістська компанія Signal Group Consulting отримала понад 60 тисяч доларів від представників президента України Володимира Зеленського за свою роботу в Сполучених Штатах.


Читайте також:
  • Лімузини та вечері за $2 тис: як Зеленський створював собі «імідж» у США


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/tajemnichiy-advokat-stverdzhuje-shcho-naynyav-lobistiv-dlya-zelenskogo-z-vlasnoji-voli-616675.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя