Верховний Суд остаточно повернув лося до Червоної книги

Ще у грудні 2017 року лося європейського було внесено в Червону книгу України — Верховний Суд остаточно повернув лося до Червоної книги
Ще у грудні 2017 року лося європейського було внесено в Червону книгу України
В Україні не можна полювати на лосів Об этом сообщает medialeaks.in.ua со ссылкой на СМИ.


Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив мисливцям у позові до міністра екології про скасування наказу про внесення лосів у Червону книгу України. Про це повідомляє УНН з посиланням на представника пресслужби Верховного Суду Галину Гаєвську в середу, 2 жовтня.


«Суд підтримав рішення Шостого апеляційного адміністративного суду (який скасував рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування наказу про занесення лося європейського до Червоної книги України. - ред.)», — сказала Гаєвська.


Нагадаємо, що у квітні Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Мінприроди на рішення Окружного адмінсуду м.Києва щодо скасування наказу про занесення лося європейського до Червоної книги України.


Як повідомлялося, у грудні 2017 року лося європейського було внесено в Червону книгу України.


27 листопада 2018 року Окружний адміністративний суд Києва скасував наказ Міністерства екології та природних ресурсів про занесення лося європейського до Червоної книги, а також визнав протиправними заходи з заборони полювати на цю тварину.


У березні минулого року, в Житомирській області науковці провели пробний авіаоблік лося європейського.


Нагадаємо, 20 грудня 2017 року українських лосів занесли до Червоної Книги.


5 січня 2018 року стало відомо, що в уряді внесли зміни до переліку тварин, на яких заборонено полювати. У цей список входять лосі.


Читайте також:

Полювання для багатіїв. Хто і чому хоче знищити лосів?

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/verhovniy-sud-ostatochno-povernuv-losya-do-chervonoji-knigi--629585.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя