Оксана Муха презентує у Луцьку програму «Найгарніші пісні України»


13-го грудня співачка Оксана Муха дасть великий сольний концерт «Найгарніші пісні України» у Луцьку.

Виступ відомої виконавиці, володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України у супроводі групи музикантів відбудеться у драмтеатрі ім. Шевченка. Початок – 19:00.

Оксана Муха – українська співачка, переможниця 9-го сезону популярного телепроекту «Голос країни» у команді зіркового тренера Dan Balan. На телешоу виконавицю назвали «душею української пісні».

«Так звучить душа України, так співає сама Україна», – казав її наставник, співак із Молдови зі світовою славою Дан Балан. Недарма увесь свій переможний шлях у непростому телепроекті Оксана пройшла винятково з українською піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.

Ще задовго до перемоги у «Голосі країни» Оксана Муха стала володаркою Гран-прі І міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) Квіткою Цісик».

«Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку. І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки та має її пісні у своєму репертуарі. Власне, на «Голосі країни» Муха відкрила Цісик для мільйонів нових слухачів і продовжила справу легендарної американської співачки українського походження, яка понад усе на світі хотіла, щоб слава про українську пісню не знала кордонів.

У репертуарі Оксани Мухи – твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень і до сучасної авторської та експериментальної музики. Мета Оксани Мухи проста і велична водночас – щоб українська пісня звучала і співалася у кожному українському домі. А ще – щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю.

«Українська пісня – код української нації», – каже співачка.

Організатор події: Івент-агенції «Tikhonov сoncert and event agency» та «BIGSHOW Agency»

Генеральні партнери агенції «Tikhonov сoncert and event agency»: Торгова марка «Novellina», «Dybok.ua – інтернет-магазин меблів та люстр», ресторан «Gosti» у Луцьку; торгова марка «DeLonghi»; житловий комплекс «Атлант»; житловий комплекс «Традиція».

За підтримки: Луцька міська рада

Дізнатися про деталі завжди можна за телефонами агенції:

+380 66 555 79 86

+380 97 376 85 93

КВИТКИ:

lutsk.karabas.com

kasa.in.ua

Каса кінотеатру MULTIPLEX у РЦ «Промінь» (м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 2)

Каса Драмтеатру (м. Луцьк, Театральний майдан, 2)

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/oksana-mukha-prezentuye-u-lutsku-prohramu-nayharnishi-pisni-ukrayiny/” Об этом сообщает puls-gazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя