Промисловий безвіз і спільний авіапростір: Україна і ЄС домовилися про співпрацю

Президент України Володимир Зеленський підписав із єврокомісаром Угоду про спільний авіаційний простір та домовився розпочати переговори щодо промислового безвізу.

Об этом сообщает Руспрес

Такі підсумки зустрічі глави держави з Європейським комісаром із питань сусідства та розширення Олівером Варгеї, на якій сторони обговорили співпрацю України та ЄС на 2020 рік, передає пресслужба Офісу президента.

Переговори Володимира Зеленського з Олівером Варгеї

Переговори Володимира Зеленського з Олівером Варгеї

Офіс президента України

"Під час зустрічі співрозмовники детально обговорили співпрацю України і Європейського Союзу та погодили пріоритети взаємодії на поточний рік. Серед них – підписання Угоди про спільний авіаційний простір, початок переговорів про так званий промисловий безвіз", – йдеться у повідомленні.

Також сторони домовилися про поглиблення співпраці у цифровій сфері, взаємодію в рамках "Європейської зеленого угоди", початку системного оновлення додатків до Угоди про асоціацію.

Крім того, Зеленський і Варгеї порушили питання реалізації реформ в Україні в контексті імплементації Угоди про асоціацію і домовилися про подальшу підтримку ЄС для економічного зростання України.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у грудні 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав закон для промислового безвізу з ЄС. Він дозволить українському бізнесу вільно торгувати з європейцями.

Нагадаємо, що в Україні з 2021 року зміняться правила безвізового режиму з ЄС.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Угода про асоціацію з ЄС" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/promislovij-bezviz-i-spilnij-aviaprostir-ukraina-i-es-domovilisya-pro-spivpratsyu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя